فهرست مقاله

بهترین خدمات و اجرت تراشکاری

در خصوص اجرت تراشکاری معمولاً به دو قسمت تقسیم می‌گردد :

تراشکاری مربوط به سرسیلندر .
تراشکاری مربوط به سیلندر موتور و میل لنگ .

الف. درصورتی‌که سرسیلندر کف تراش شده سوپاپ‌ها قدیمی آب‌بندی گردیده جایگاه میل سوپاپ‌ها اصلاح و تعمیر شده و در صورت نیاز شیم گیری انجام‌شده در خصوص اتومبیل‌های شیم اتوماتیک در حدود ششصد هزار تومن اجرت تراشکاری سرسیلندر محاسبه می‌گردد .

ب. در خصوص تراشکاری سیلندر درصورتی‌که برقو انجام شود و سایز سیلندر تغییر پیدا بکند و درصورتی‌که میل‌لنگ تراشیده شود و سایز بخورد و مجاری روغن و آب تست گردد و کف سیلندر یک تراشه کوچک بخورد ( اصطلاح سفید شود ) در حدود هشت‌ صدهزار تومن محاسبه می‌گردد .

ج. درصورتی‌که سیلندر به سایز آخرین تراش رسیده باشد می‌بایست در هر سیلندر یک بوش مجدد نصب شود که مجموعاً در اتومبیل‌های چهار سیلندر هزینه کل تراشکاری سیلندر و میل‌لنگ به همراه بوش حدودا یک میلیون تومان و در اتومبیل‌های شش‌سیلندر در حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه محاسبه می‌گردد .

 

 

اجرت تراشکاری

اجرت تراشکاری

تراشکاری یکی از مهم‌ترین فرآیندهای ماشینکاری است که در تولید قطعات فلزی با دقت بالا کاربرد دارد. قیمت تراشکاری به عوامل مختلفی بستگی دارد و می‌تواند از چند هزار تومان تا چند میلیون تومان متغیر باشد. در این مقاله به بررسی عوامل مؤثر بر اجرت تراشکاری و ارائه راهنمای جامع قیمت تراشکاری در سال 1402 می‌پردازیم.

عوامل مؤثر بر اجرت تراشکاری:

راهنمای جامع قیمت تراشکاری در سال 1402:

ارائه قیمت دقیق برای تراشکاری بدون اطلاعات کامل از نوع کار، ابعاد و جنس قطعه، دقت و ظرافت کار، تعداد قطعات و فوریت کار امکان‌پذیر نیست. با این وجود، می‌توان به طور تقریبی قیمت تراشکاری را در سال 1402 به شرح زیر بیان کرد:

نکاتی برای کاهش هزینه تراشکاری:

به مکانیک نیاز دارید؟ تماس بگیرید!